TORBY CITY-SEA-FOREST

Seria trzech toreb zaprojektowanych z myślą o mieszkańcach Gdyni, miasta położonego między morzem i lasem. Te duże i bardzo lekkie torby, dzięki innowacyjnej konstrukcji łatwo zamieniają się w wygodne siedziska przydatne nie tylko na gdyńskiej plaży, lecz także w mieście czy w podróży. Trzy warianty złożenia torby pozwalają na całkowitą zmianę jej gabarytów – od zupełnie płaskiej przez bardziej pojemną aż do pełnej, niemal architektonicznej bryły – dzięki temu torba sprawdza się w różnych rolach w ciągu długiego miejskiego dnia. Torba jest wykonana z materiałów wodoodpornych i izotermicznych, które izolują jej wnętrze i chronią zawartość przed działaniem zimna i gorąca. Każda torba składa się z trzech elementów; otuliny, saszetki i dużego worka. Na serię składają się trzy torby – CITY, SEA i FOREST – w różnych wielkościach i kolorystyce.

Materiały: polietylen, poliester

Wymiary: CITY bag: 45x45x5 cm / SEA bag 60x50x5 cm / FOREST bag 60x60x5 cm


 City-Sea-Forest is a bag series made especially for Gdynia residents. First inspiration was location of the city, which is situated between the forest and the sea, and also very energetic Gdynia’s lifestyle. These large and very light bags thanks to its innovative design can be changed to simple, comfortable seatings. Three variants of the submitting allows to completely change of demensions which creatas a variety of using ways. Bags are made of waterproof and isothermal materials.

Materials: polyethylene + polyester

Size: CITY bag: 45x45x5 cm / SEA bag 60x50x5 cm / FOREST bag 60x60x5 cm

 

Projekt tworzony wspólnie z Delfiną Petkow, w ramach Natural Born Design.

Projekt powstawał specjalnie na festiwal Gdynia Design Days, którego organizatorem jest gdyński samorząd, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia oraz Centrum Designu Gdynia.

2014